چرا حملات قلبی در زمستان شایع تر است

» چرا حملات قلبی در زمستان شایع تر است

چرا حملات قلبی در زمستان شایع تر است

سلامت قلب برای یک زندگی طولانی و سالم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مراقبت از قلب در زمستان اهمیت بیشتری دارد، زیرا خطر حمله قلبی درماه سرد زمستان افزایش می یابد.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، من لیستی از چهار ماده مغذی را که می توانید به طور روزانه به آنها اضافه کنید ، که از نظر علمی ثابت شده اند و محافظ قلب هستند ، جمع آوری کرده ام و می تواند ذهن شما را راحت کند در حالی که قلب شما در حال از بین رفتن است.

کوآنزیم کیو۱۰

زمانی که موضوع مکمل های دوستدار قلب مطرح می شود، کوآنزیم کیو۱۰ (CoQ10) یکی از بهترین گزینه ها در نظر گرفته می شود.

1. CoQ10

وقتی صحبت از مکمل های سالم قلب است ، کوآنزیم Q10 یا CoQ10 به راحتی در صدر این لیست قرار دارند.

CoQ10 نه‌تنها به تأمین انرژی مورد نیاز سلولهای قلب سختكوش شما برای عملکرد بهینه كمك می كند ، بلكه به عنوان یك آنتی اکسیدان قدرتمند برای محافظت در برابر رادیكال های آزاد و آسیب اکسیداتیو می تواند باعث التهاب در رگ های خونی شما نیز شود.

و در حالی که CoQ10 بطور طبیعی در سلولهای بدن شما رخ می دهد ، تا زمانی که به 20 سالگی رسیدید ، سطح آن می تواند شروع به افت کند.

برای وخیم تر شدن شرایط ، چندین داروی معمول آن سطح را حتی بیشتر به پایین می کشند ، از جمله استاتین ها ، دیورتیک ها ، ضد افسردگی و حتی برخی از داروهای دیابت و قلب.

این بدان معنی است که اگر می خواهید قلب خود را قوی نگه دارید ، باید مکمل های CoQ10 با کیفیت بالا را در نظر بگیرید.

2. منیزیم

با بررسی دقیق مطالعات علمی مربوط به سال 1937 ، مشخص شد که بهترین پیش بینی کننده بیماریهای قلبی ، سطح پایین منیزیم است.

در حقیقت ، کمبود منیزیم با:

   فشار خون بالا

   مشکلات کلسترول

   سخت شدن سرخرگها

   ایجاد پلاک در شریان ها

این بدان معناست که مصرف مکمل های منیزیم می تواند به شما کمک کند نه تنها از این همه مسائل جلوگیری کنید بلکه سلامت کلی قلب را نیز تقویت می کنید.

3. ناتوکیناز

در شرایطی که ممکن است با دو مکمل نخست آشنا بوده باشید، بیشتر مردم چیزی درباره ناتوکیناز نشنیده اند. اما زمانی که موضوع سلامت قلب مطرح می شود، این گزینه ای فوق العاده مهم محسوب می شود.

با افزایش سن، خون غلیظ‌تر و گردش خون کندتر می شود، از این رو، قلب باید سخت‌تر کار کند تا خون را در سراسر بدن به گردش درآورد. این شرایط به دلیل تولید ناکافی آنزیمی به نام پلاسمین رخ می دهد که برای حل شدن لخته های خون در رگ های خونی به آن نیاز است.

خوشبختانه، ناتوکیناز، آنزیمی که از سویای تخمیر شده حاصل می شود، به روشی مشابه پلاسمین عمل می کند و به حل شدن طبیعی لخته های خون در بدن کمک کرده و از این رو، خون می تواند راحت‌تر در رگ ها جریان یابد.

در حقیقت، مطالعات علمی نشان داده اند که ناتوکیناز به بهینه‌سازی گردش خون کمک می کند.

4- سیر

اگر برای بهبود سلامت قلب خود به مصرف سیر توجه ای نداشته اید، اکنون زمان آن رسیده است  تا این روند را تغییر دهید، زیرا این محصول می تواند به روش های مختلف برای قلب مفید باشد.

مطالعات نشان داده اند مصرف حدود چهار حبه سیر در روز می تواند به کنترل بهتر فشار خون کمک کند.

و ثانیا، سیر توانایی خود که باعث کاهش 10 تا 15 درصد LDL یا «کلسترول بد» می شود.نشان داده است.

اگر به مصرف سیر تازه علاقه ای ندارید، مکمل های سیر گزینه ای راحت برای دریافت مواد مغذی ضروری برای تقویت سلامت قلب هستند.

ویرجینیا تیمز-لوسون

ترجمه: شیرین میرکرمی مجله ارم بلاگ

آخرین مطالب این وبلاگBuy Website Traffic Cheap
Buy website Traffic
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان