7 میوه برتر برای پوست بدون آکنه - درمان آکنه در خانه

» 7 میوه برتر برای پوست بدون آکنه - درمان آکنه در خانه

سلامتی


عاشق میوه هستید؟ آیا در حال حاضر از آکنه رنج می برید؟ شاید باور داشته باشید که میوه برای شما بد است زیرا حاوی قند زیادی است. برخی از میوه ها حاوی قند زیادی هستند در حالی که بیشتر آنها اینگونه نیستند. همچنین ، بیشتر میوه ها از نظر ژنیک کم است. خوردن غذاهای کم در شاخص گلیسمی یکی از ترفندهای پوستی درخشان است.


میوه ها باعث شفافیت پوست می شوند به این معنی که می توانید مقدار مناسبی از آنها بخورید. بعضی از میوه هایی که ما به عنوان سبزیجات از آنها استفاده می کنیم ، اما از نظر فنی میوه ای هستند زیرا حاوی دانه هستند.


میوه ها 1-3) گوجه فرنگی ، خیار ، فلفل


همه 3 این میوه ها حاوی ماده معدنی زیبایی سیلیکون موجود در پوست هستند. بنابراین ، اگر می خواهید مزایای آن را به دست آورید ، باید پوست خود را رها کنید. همه آنها از نظر شاخص گلیسمی کم هستند و ضد التهاب هستند.


میوه ها 4) آووکادو


آووکادو از نظر ضد التهابی نسبتاً کم است ، از نظر شاخص گلایسمی بسیار کم است و دارای فیبر زیادی است ، حاوی تمام اسیدهای آمینه ضروری است ، حاوی آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد مانند ویتامین E و A و موارد دیگر است.


میوه 5) زغال اخته


من قبلاً از زغال اخته متنفر بودم ، اما اکنون آنها را دوست دارم تا مرگ. زغال اخته از نظر گلایسمی بسیار کم است و از نظر آنتی اکسیدان بسیار غنی است. این به جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد به سلول های شما کمک می کند. علت اصلی آکنه است.


میوه 6) پاپایا


پاپایا یک آنزیم منحصر به فرد دارد که بیشتر در پاپایاها وجود دارد که به طور کامل رسیده نشده اند. پوست شما روزانه به دنبال آنزیم ها است. پاپایاها همچنین حاوی مواد معدنی زیبایی هستند و با ویتامین های A و C زیبایی بخش هستند.


میوه 7) انجیر


انجیر میوه ای خشک است اما احتمالاً سالم ترین میوه خشک شده است. آنها از نظر شاخص گلیسمی کم هستند و از نظر مواد معدنی غنی از مواد معدنی هستند و آنها را به عنوان غذایی قلیایی تبدیل می کنند. یکی از کلیدهای درخشان و درخشنده پوست ، متعادل کردن سطح pH شما است. انجیر به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید.


خوردن چند مورد از غذاهای فوق به طور مداوم در رژیم غذایی بدون شک شما را در جهت صحیح به سمت پوست بدون آکنه قرار می دهد و شروع به التیام آکنه می کند. برای بهترین نتیجه ، با نگاهی به رژیم غذایی گذشته ، در همه زمینه های سلامتی زندگی سالم داشته باشید.

ترجمه: شیرین میرکرمی مجله ارم بلاگ

آخرین مطالب این وبلاگساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy website Traffic
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
Buy Website Traffic Cheap