مزایای سلامتی میوه

» مزایای سلامتی میوه

فواید سلامتی میوه

با توجه به اینکه بسیاری از رژیم های

غربی حول و حوش غذاهای حاوی چربی پرچرب می چرخند ، فواید سلامتی میوه چیزی نیست که باید نادیده گرفته شود. مصرف مقدار زیادی میوه در رژیم غذایی شما یک روش عالی برای سالم ماندن و کاهش احتمال ابتلا به یک بیماری تهدید کننده زندگی است.


فواید سلامتی میوه بسیار زیاد است. بیشتر میوه ها مملو از ویتامین ها ، مواد معدنی و سایر مواد مغذی طبیعی هستند. با اطمینان از اینکه ما به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم میوه کافی می خوریم ، بدن خود را به زره پوش مجهز می کنیم تا بمباران روزانه سموم ناشی از آلودگی را از بین ببریم. میوه همچنین می تواند مواد مغذی لازم را برای کمک به ما در مقابله با استرس های زندگی مدرن فراهم کند.


بسیاری از مطالعات علمی ثابت کرده اند که افرادی که می خواهند میوه بیشتری را در رژیم غذایی خود بگنجانند ، کمتر دچار مشکلات جدی برای سلامتی مانند بیماری عروق کرونر قلب ، سرطان ، آلزایمر و دیابت می شوند - همه این موارد در دنیای مدرن بومی است. علاوه بر این که به عنوان یک پیشگیری کننده در برابر بیماری های جدی عمل می کند ، میوه ها نیز حاوی مواد مغذی هستند که به بدن در مبارزه با عفونت و ترمیم آسیب سلول کمک می کنند.


ویتامین ها و مواد معدنی ، میوه حاوی آنتی اکسیدان هایی است که در مبارزه با بیماری های جدی مانند سرطان بسیار مهم هستند. آنتی اکسیدان ها با جلوگیری از حمله رادیکال های آزاد به بدن کار می کنند. این رادیکال های به اصطلاح آزاد مسئول آسیب رساندن به سلول ها هستند که می توانند بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی و آلزایمر را به وجود آورند. تولید رادیکال آزاد می تواند توسط عوامل بسیاری از جمله آلودگی ، الکل و دود سیگار ایجاد شود. با خوردن میوه کافی می توانیم از رادیکال های آزاد که باعث آسیب سلول می شوند جلوگیری کنیم.


میوه همچنین حاوی فیبر زیادی است ، که برای صحیح نگه داشتن دستگاه گوارش انسان بسیار مهم است. رژیم غذایی پر از میوه می تواند به بدن کمک کند تا بتواند به طور مؤثر مواد زائد را از بین ببرد ، شامل سموم است که می تواند منجر به سرطان روده بزرگ و روده شود.


خوردن حداقل پنج قسمت میوه در روز به مراتب بهتر از مصرف مکمل های غذایی است. همچنین گزینه ای بسیار خوشمزه است. انواع میوه زیادی برای انتخاب وجود دارد و بیشتر سوپر مارکت ها میوه های عجیب و غریب و همچنین میوه های بیشتری را که از آنها به آنها عادت کرده اند ، سهام زیادی را ذخیره می کنند.


و همچنین فواید بسیاری برای سلامتی میوه ، ترکیب کافی میوه در رژیم غذایی شما یک روش عالی برای کاهش وزن است. میوه ها پر از فیبر هستند و به بدن کمک می کنند بعد از غذا احساس پر احساس شود. این باعث می شود که تنقلات ، که سقوط بسیاری از رژیم های غذایی بر اساس کالری محدود است.


از آنجا که میوه بسیار سالم است ، می توانید بدون مصرف کالری زیادی ، به مقدار دلخواه آن را میل کنید. به جای اینکه می توانید میان وعده های غذایی را روی چیپس یا شیرینی میل کنید ، می توانید به جای آن یک تکه میوه میل کنید. این گزینه نه تنها یک گزینه بسیار سالم تر است بلکه به کنترل هرگونه هوس های موذی برای میان وعده های قندی نیز کمک می کند.


اگرچه میوه تازه ترجیح داده می شود ، هر نوع میوه انجام خواهد داد. می توانید میوه های خشک ، میوه های کنسرو شده یا آب میوه را امتحان کنید. تهیه میوه به عنوان بخشی لذت بخش از رژیم غذایی شما بسیار آسان است و با افزایش مقدار میوه ای که در رژیم غذایی روزانه خود می خورید ، به زودی خواهید دید که چه فایده ای برای سلامتی میوه دارد.


اگر عاشق میوه نیستید باید باشید. وب سایت ما اطلاعات زیادی در مورد انواع مختلف میوه ، فواید سلامتی آنها و حتی برخی دستور العمل های بسیار عالی دارد.

ترجمه: شیرین میرکرمی مجله ارم بلاگ

آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان