جراحی پلک مدرن یا بلفاروپلاستی بدون جراحی

» جراحی پلک مدرن یا بلفاروپلاستی بدون جراحی

این عمل زیبایی یعنی پلاسما تراپی یک درمان فوری و ماندگار است که به دلیل کنترل و دقت در تولید پلاسما فقط لایه اپیدرم اولین و خارجی ترین قسمت پوست را تصعید و لیفت می کند.

بلفاروپلاستی عمل پلاستیک پلک

در عمل بلفاروپلاستی با استفاده از خاصیت پلاسما نقطه های متناوب بر روی افتادگی پلک ایجاد می شود و سپس نقاط دلمه ای شکل بر روی پوست آشکار می گردد. این نقاط کم کم به زخم تبدیل شده و 3 تا 7 روز دوره بهبودی آن است.

تعداد جلسات درمانی بستگی به شدت چین و چروک ها دارد و بین 1 تا 4 جلسه متغیر است. پس از اتمام دوره نقاهت شاهد جوانسازی پوست و از بین رفتن چین و چروک در اطراف چشم خواهیم بود.

پلکسر

انواع مختلفی از دستگاه های پلاسما جهت لیفتینگ و جوانسازی مورد استفاده قرار می گیرد. اما پلکسر (Plexr) اولین ژنراتور میکروپلاسما و اولین ابزار نرم جراحی در دنیا معرفی شده و بدون هیچ برش و اسکاری موجب جوانسازی و لیفتینگ پوست می شود.

گاز موجود در هوا بین نوک دستگاه و پوست بیمار تولید پلاسما می کند. قوس الکتریکی تولید شده منجر به تصعید یعنی تبدیل مستقیم جامد به گاز می شود.

این روش از طریق ایجاد یک سری نقاط کوچک روی پوست باعث انقباض و سفت شدن پوست می شود.

مدت درمان بین 40-10 دقیقه بسته به بزرگی موضع درمان طول می کشد. قبل از انجام پلاسما برای بی حسی از کرم های بی حسی موضعی استفاده می شود.

پلاسما قادر است پوست اضافه، ضایعات پوستی و خطوط چین و چروک را کاهش دهد. نتایج حاصل از آن به اندازه جراحی های تهاجمی باقی می ماند.

سبک زندگی و مراقبت از پوست در ماندگاری آن مهم است.

از مهم ترین کاربردهای پلاسما، بلفاروپلاستی بدون انجام جراحی است.

پلک ها نقش مهمی در زیبایی چهره و شادابی صورت و فروغ چشم ها دارند. پلک های افتاده و تیره و شل به سادگی با این روش درمان می شوند

و بدون استفاده از تیغ جراحی و برش، زیبایی را به فرد بازمی گرداند. افتادگی پلک یکی از عوامل کاهش میدان دید نیز هست که به این ترتیب این مشکل نیز رفع خواهد شد.

با توجه به شدت چروک ها و سن فرد تعداد جلسات درمان بین 1تا 3 جلسه متفاوت است. فاصله جلسات یکماه است .

پلاسما تراپی را می توان برای چروک های سایر نقاط صورت نیز بکار برد .

چروک های پنجه کلاغی کنار چشم، چروک های زیر چشم، چروک های دور دهان و خط خنده، چروک های پیشانی و گردن و نیز با این روش قابلیت بهبود دارند.

پلاسما تراپی چنانچه علمی انجام شود، عارضه ندارد. درمواردی که عفونت یا التهاب در موضع باشد باید تا التیام و بهبود کامل از انجام پلاسما تراپی خودداری شود.

گرفتن شرح حال دقیق و رضایت عمل از مراجع الزامی است.

قبل از انجام پلاسما پلاستی باید هرگونه کرم و پوشش آرایشی از موضع درمان پاک شود.

کرم بی حسی بهتر است نیم ساعت روی پوست بماند تا موضع درمان کاملا بی حس شود.

در حین انجام کار مراجع قادر است که شاهد تغییرات باشد و نظر خود را به پزشک بدهد.

در مناطقی مانند پلک بالا تورم و التهاب تا حدودی طبیعی است. در 48 ساعت اول با استفاده از پماد زینک اکسایدو آنتی بیوتیک چشمی موضع درمان پوشانده می شود و تا 48 ساعت نباید به محل درمان آب زده شود.

بعد از 48 ساعت از کرم های ترمیم کننده استفاده می شود و فرد قادر است به فعالیت های روزانه خود بپردازد.

نقاط ریز ایجاد شده نباید دستکاری و یا کنده شود بلکه به تدریج در طی یک هفته تا ده روز بهبود خواهد یافت، محافظت از پوست در برابر آفتاب الزامی است.

پلاسمایPURSIMA سری ویژه ای به نام جت دارد که این سری

خاص کمپانیDEAYANG کره است و سایر دستگاه های پلاسما فاقد این تکنولوژی می باشند.

با توجه به شکل خاص هندپیس که سری آن یک مستطیلm1.5×1 است و در فاصلهmm1 پوست قرار می گیرد

کارآیی های منحصر به فردی دارد که از جمله عبارتند از :

خاصیت روشن کنندگی پوست و کاهش لک

خاصیت ضد باکتریایی پوست

درمان آکنه

کاهش منافذ پوست برای دستیابی به موارد فوق پروتکل خاص درمانی تنظیم شده است. این روش درمانی کاملا غیر تهاجمی و بدون درد است و نیاز به استفاده از کرم های بی حسی موضعی هم ندارد.

آخرین مطالب این وبلاگBuy Website Traffic Cheap
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
Buy website Traffic